En Çok Kullanılan 10 Ücretsiz İphone Uygulaması

12/05/2011

Apple’ın iPhone için açtığı online Apple store online mağazasında yeralan en çok kullanılan 10 ücretsiz iphone uygulaması listemizde.

10. Mobile News

Associated Press haberlerini artık kategorilere ayrılmış şekilde bu ücretsiz uygulama sayesinde alabiliyorsunuz. Bu şekilde ilginizi çekmeyen haberleri atlayabiliyor ve ilginizi çekenlere kolayca ulaşabiliyorsunuz.

9. WordPress

Blog kullanıcıların kullandığı WordPress’in İphonelar için yapılmış olan uygulamasında, bir bilgisyara ihtiyaç duymadan ,iphonenunuzla blog içeriklerinizi kolayca yönetebiliyorsunuz.

8. İBB Trafik

Büyük şehirlerde yaşayan insanları rahatlatan bir uygulama. Evinizden veya işyerinizden çıktığınız zaman hangi yolların boş hangi yolların yoğun olduğunu İBB trafik ile kolayca öğrenebiliyorsunuz.

7. Twitter

TweetDeck For İphone uygulaması ile Twitter hesabınıza kolaylıkla bağlanıp tüm iletilerinizi kolaylıla kontrol edebiliyorsunuz.

6. Facebook

1 milyon kullanıcıya ulaşılan Facebook İphone uygulaması ile facebook hesabınızı rahatlıkla iphone aracılığı ile yönetebiliyorsunuz.

5. Free Translator

Ücretsiz çevirici sayesinde 18 dilde Google Translator uygulamasını kullanarak hertürlü çeviriyi yapabiliyorsunuz.

4. Live Radio Box

Live Radio Box ile yüzlerce radyo kanalaını iphone üzerinden dinleyebiliyorsunuz. Ücretsiz olan bu uygulama ile yurtdışına bile gitseniz yerli radyo kanallarını rahatlıkla dinleyebiliyorsunuz.

3. Midomi

Sevdiğiniz ama hatırlayamadığınız şarkının ismini artık Midomi sizin için buluyor. Tek yapmanız gereken şarkının bir bölümünü mırıldanmak. İster iphonenunuzu şarkının çaldığı hoparlöre yaklaştırın, isterseniz de sadece parça adını söyleyin. Midomi sizin için parçayı ve söyleyen sanatçıyı belirleyip, hemen dinleyebilmeniz için iTunes ya da YouTube’a bağlanıyor. Üstelik bu program ücretsiz.

2. Waze To Your Mobile

Bu iPhone uygulaması şöförler için. Bu uygulama sayesinde İphone bir navigasyon cihazına dönüşüyor. Gideceğiniz yolu buluyor ve ayrıca trafik bilgilerini öğreniyorsunuz.

1. Türk Telekom Wiro

Pc’lerden çok daha kullanışlı olan İphone Wiro ile yurtdışında herhangi bir noktadan Wifi ile internete bağlanarak yırtiçi ücret tarifesi ile aramalarınızı yapabiliyorsunuz.

Yorumlar:

“En Çok Kullanılan 10 Ücretsiz İphone Uygulaması” için bir cevap

  1. Sam diyor ki:

    می‌گه:Fantastic post! I?m only starting out in cotimnumy management/marketing media and attempting to learn how you can get it done well resources similar to this article can be extremely helpful. As our company is based in america, it?s all a bit new to us. The example above is some thing which i be worried about as nicely, how you can show your own personal genuine enthusiasm and share the fact that your product or service is advantageous if so[]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir