Bir Erkeği Nasıl Etkilersiniz ?

6fa4e022-c6f1-4ddb-be5a-d0e0b2b2122c

Günün Sorusu: Bir erkeği nasıl etkilersiniz ?

10-Esprili ol

Esprili olup, hayatı çok da ciddiye almadığınızı göstermek , karşınızdaki erkeği olumlu yönde etkileyecektir.  Erkekler eğlenceli ve pozitif kızları severler. Onu güldürmeyi başarırsanız  ,onun ilgisini de çekebilmişsiniz demektir.  Ama dikkat esprili olacağım diye de biranda onun asker arkadaşı pozisyonuna düşürmeyin kendinizi!!!

9-Seksi olmaya çalışma sadece neysen o  ol

İlk buluşmalara giderken , aşırı seksi olmaya ve karşınızdakinin tüm ilgisini sadece  fiziksel anlamda almaya gerek var mı ? Siz o fiziksellikten çok daha fazlasısınız ki zaten sadece fiziksel olarak onu etkilemenin , uzun vadede size bir yararı yok. Bu nedenle ne çok seksi olun , ne çok sıradan, ne bakımsız olun ne de makyaj delisi … Ya  siz sadece kendiniz olsanız yeter. Doğallıktan daha güzeli var mı ??

8-Hesabı paylaşmayı teklif et

Türkiye’de yaşayan her kız ,maddi durumu ne kadar iyi olursa olsun , hesabı karşısındaki erkeğin ödemesini ister . Bizler bu şekilde yetiştirildik. Hesabı, erkeğin ödemesi bize göre zaten onun yapması gereken birşey. Ama 1 dakikaaaa…. Eşitlikten bahsettiğimiz bu günlerde ,sürekli olarak  erkeklerin bize yardım etmesi gerektiğinden ve  eşit olmaktan  bahsedip duruyoruz… Öyleyse hesaplarda da eşitliğe gitmemiz gerekmiyor mu ? Tek taraflı eşitlik olmaz , eşit olmak istiyorsak eşit gibi davranmalı ve hesabı ödemeyi teklif etmeliyiz. Hatta karşımızdaki erkek bunu kabul edince de ondan soğumamalıyız…

7-Kendine ait bir hayatın olduğunu göster

Erkekler kendine güvenen kadınlardan hoşlanıyor, bunu zaten biliyoruz. Kendine güvenli olduğunuzu gösterebilmenin bir yolu da , kendinize ait bir hayatınızın olması ve bu hayatta kendinizi mutlu hissediyor olduğunuzu karşınızdaki adama hissettirebilmeniz . Bunu nasıl mı yapacaksınız? Meselaaa , iyi giden bir ilişkiniz var. Ama sizin kendinize ait bir hayatınız da var. Arada kendi arkadaşlarınızla da programlar yapın ve ona dünya’nın sadece onun etrafından dönmediğini gösterin!

6-Maça git-Playstation oyna vs

Maça gitmek, playstation oynamak, tavla oynamak, poker oynamak,  araba yarışı izlemek veya sadece ilgilenmek…. Bunlar genellikle erkeklerin erkek erkeğe olduğunda yapmaktan en çok keyif aldığı şeyler. Tabiki onun erkek arkadaşlarının yaptıkları şeylerin aynısını yapamazsınız , buna gerek de yok zaten , ama onun ilgi alanlarıyla ilgileniyor olduğunuzu göstermek , ya da daha doğrusu zaten sizin de bu gibi şeylere ilgi duyduğunuzu görmesi , emin olun size olan ilgisini arttıracaktır.

837a4517-71ca-4013-8ce3-9e83fa140d1c (1)

5-Cool ol

Cool olmak rahatlığın göstergesidir.  Onun seninle ilgilenip ilgilenmediğine çok fazla kafayı takmazsan cool olma olasılığın yükselir.Erkekler takıntılı kızlardan hoşlanmaz . O yüzden takıntılarınızdan arının , bu sizi daha mutlu edecek böylece onu da daha çok etkilemiş olacaksınız.

4- Konuşurken gözlerinin içine bak

Bir erkeği etkileyebilmenin yolu , onun gözlerine bakarak konuşmaktan geçiyor. Onun gözlerinin içine bakıyor olmanız , onun bilinçaltında, ondan saklıyacak birşeyiniz olmadığını düşündürtüyor. Bilinçli haliyle ise , onun gözlerine bakarak, onu beğendiğinizi ve önemsediğinizi hissettiriyorsunuz.

3-Biraz gizemli olmanın faydası var

Eğer karşınızdaki erkeği etkilemek istiyorsanız, biraz gizemli davranmanız , onun size olan ilgisini arttıracaktır. Hemen bütün ailevi konularınızı, eski erkek arkadaş hikayelerinizi veya arkadaşlarınızın kirli defterlerini ona anlatmaya başlamayın. İlgi, ilk zamanlarda biraz da merak sayesinde gelir ve artar. Öyleyse herşeyi hemen tüketmeden , onun sizi zamanla tanımasını sağlayın …

2-Çok üzerine düşme

Birine onunla ilgilendiğinizi göstermek ve onun üzerine düşmek arasında çok ince bir çizgi vardır ve ikili ilişkilerde bu ince çizgiyi aşmak sizi istemeyeceğiniz durumlarda bırakabilir. Eğer karşınızdakinin üzerine fazlaca düşerseniz onun sizinle  ilgileneceği bile varsa, şımarır, kendini bişey zannetmeye başlar… İnsanoğlu işte hepsi aynı , bir bakmışsın kaçıp gitmiş. Ona değer verdiğinizi , ondan hoşlandığınızı gösterin ama onun sizi aramasına fırsat vermeden ,günde 10 kere arayıp sürekli nerde olduğunu veya ne zaman görüşebileceğinizi sorup durmayın. Ya da sorun isterseniz , bakın bakalım ne olacak! Ya da bir tavsiye :  “How to loose a guy in 10 Days ” (Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilebilir) filmini izleyin. Yapmamanız gerekenleri görün !

1-Kendine güvenli ol

Kendine güvenli ol. Bir erkek olmadan hiçbirşey yapamayan kızlar gibi davranma. Gerçi onları da isteyen , beğenen , seven oluyor tabi ama  şimdi burda genelde erkeklerin etkilendiği kız tiplerinden bahsettiğimiz için kendine güvenli oluyor olmak önemli. Kendi işinizi kendiniz halledebildiğinizi, hatta bunu çok da iyi yapabildiğinizi gösterin ona, ama çok da abartıp erkeklerin egolarını da sarsmayın . Bu da tehlikeli olabiliyor!

6fa4e022-c6f1-4ddb-be5a-d0e0b2b2122c

Sevebilirsin...

21 Yanıt

 1. edu diyor ki:

  ben bu maddelerin bazılarına katılmıyor adminciğim. mesela maça git ps oyna .. ne yani ilgilenmiyorsam illa ilgileniyor gibi mi yapıcam?hem nereye kadar? bi süre sonra patlar insan. bence ilgilenmediğimiz şeyleri ilgileniyormuş havası vermeyelim. biz neysek o olalım. beğenmezse keyfi bilir.

 2. Gigi diyor ki:

  Edu biliyorsun ki ilişkilerin başlarında biraz da pakete bakılıyor , oyüzden de kızlar da erkekler de paketi biraz süslüyorlar ki karşısındaki paketten etkilensin kiii daha sonra da içeriğine bakmak istesin . Her erkek ps oynayan kızlardan hoşlanıyor genelde bu bir coolluk olayı gibi birşey. Biz tabiki kendimiz olucaz , o da beğenmiyorsa gidicek . Ama etkilemek istiyorsan paketi birazcıkk süslemenin bir zararı var mıdır??!!

 3. berfin diyor ki:

  hepsi çok iyi çok hoşta birde kadınları etkiliycek maddelerde yaparmısınız….

 4. Öküz Adam diyor ki:

  Berfin
  Benden sana Kadınları etkiliyecek bir madde

  Pahalı bir Araba edin!

 5. Öküz Adam diyor ki:

  @berfin
  10 maddelik kadınları etkileme yöntemlerin 1 numarasını açıklıyorum

  Pahalı bir araba sahibi ol.

 6. emyy diyor ki:

  bence hepsi uygulanabilir ve gerçekten işe yarayan şeler ama erkegi ayarlamaya ne lüzüm var bırakalım onlar bizim için ugrassın :d

 7. halime diyor ki:

  BİR ERKEĞİN ÜZERİNE FAZLA DÜŞMEYİN

 8. görkeme aşıkkkk diyor ki:

  ya ben görkemii nasıl elde edicem yaaa çok tatlııııııııııı yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 9. ismet diyor ki:

  ama bazı öküz erkekler var ki onlar biliyolar hiç biri yaramıyo

 10. behhusu diyor ki:

  hiçbirini yapmayın,sadece kendiniz olun olmadığınız biri gibi davrandığınızda sahte bir ilişkinin sahte mutluluğunu tadıcaksınız,bu yüzden kendiniz gibi olun böyle daha güzelsiniz.:)

 11. ayşegül diyor ki:

  kızlar akıllı olun bir erkek sizinle çok ilgileniyorsa bu nikaha kadardır artık sizi elinde tutduğu için ne yapsanız kar etmez oyüzden flört dönemini uzatın uzatabildiğiniz kadar tecrübe konuşuyor pardon yazıyor

 12. tgfdj diyor ki:

  tşk

 13. zzz diyor ki:

  ya böyle şeylere ne gerek var sizi kabul eden nasılsanız öyle kabul etsin.

 14. Ferdi ve kevser diyor ki:

  Bnce sakin üstüne fazla düşmeyin ciddi şekilde kendini üstün görüyor. Ve o sizi küçümsüyor ama bn ferdi bni çok seviyo çünkü bn onu etkilemek için yüzüne bakarak gülüyorum ve onun hoşuna gidiyor muş ;)

 15. irem eren diyor ki:

  bence o nasıl kızlardan hoşlandını bulup onun bir kızda istiklerini bulmak çok iyi yani ona ayak uydurmak

 16. mislina diyor ki:

  ezik değil de ona dokunmayı temas etmeyi dene
  alini omzuna koy gülerken elini kolunu tut

 17. zeliha diyor ki:

  ben hepsini yaptım ve çok mutluyum her keze tavsiye ederim

 18. kumsal diyor ki:

  ben size katılıyorum ama birazda ona böyle yakınlaşmaya çalışın mesela bilerek üstüne felan düşün bu onu çok etkilicek

 19. pervin diyor ki:

  bn sevdiğim kişiyi cok sıkarak kaybetim ama geri kazanmak istiyorm ne yapacağmı bilmiyorm. Ama şimdi arkadaşca konşyorz ve sürekli bni kıskndrmaya calışıyo. Ne yapabilirim ve kndisi böyle davranarak ne yapmaya calışıyo. Admin cevbnı bekliyorm

 20. Hülya diyor ki:

  Pervin bence o seni kıskandıriyo ya sende onu kıskandır veya söyle yap ben seni çok seviyorum ve dayanamıyorum de arkadaşlığın kes 3 gün sonra gelmezse bende seni çok seviyorum diye benimde ismim Hülya değil

 21. Berfin diyor ki:

  Erkekleri sikleyen kim bunlardan sadece ilk ucu ise yariyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir