Para – Bolluk Bilinci Yaratmak İçin Olumlama Cümleleri

17/05/2011

Dünya’nın En Pahalı Şeyleri, Dünya’nın En Lüx Evleri derken parayla kafamızı iyice bozduk ve bozdurduk sanıyoruz… Birilerinin nereye harcayacağını bilmeyeceği kadar çok parası varken neden birileri 3-5 liranın hesabını yapmak zorunda???” Pozitif düşün pozitif şeyler olsun ” diye bir sözü son zamanlarda daha sık duyduğunuzu da biliyoruz. Peki bu pozitifliği para konusunda nasıl uygulayabiliriz ? Yani parayı hayatımıza nasıl çekebiliriz? Bunun bir yolu hergün defalarca kendinize söyleyeceğiniz olumlama cümleleridir. Bu olumlama cümlelerini yeteri derecede çok ve düzenli söyler ve sonunda buna inanırsanız , para konusundaki negatif inançlarınızdan kurtulabilir ve parayı hayatınıza davet edebiliriniz.

Not: Bu olumlama cümleleri çeşitli spiritüel ve Kişisel Gelişim kitaplarından derlenmiştir.

10. . Cümle

10- Hayat , her ihtiyaç duyduğumda yardıma hazırdır, Hayat her açlığımı doyurur, hayat yanımda yürür, Yolumda rehberlik yapar , Günün her anında. Olduğum ve yapabildiğim herşey, hayatın beni sevmesi ile gerçekleşir.

9.. Cümle

Artık iyiliğime olan şeyleri, beklenen ve beklenmeyen kaynaklardan alıyorum. Sınırsız bir kaynaktan gelenleri sınırsız bir biçimde kabul eden , sınırsız bir varlığım..

8.. Cümle

Tüm ihtiyaçlarımı rahatlıkla karşılıyorum. Bolluk içinde yaşamayı hakediyorum.

7.. Cümle

Paraya karşı gösterdiğim dirençten tamamen özgürleşiyorum . Para benim dostum.

6.. Cümle

Kendimi ve hayatımı senin bereketine açıyorum. Bu onurlu evrende özgürce dolasan berekete, Birkaçımıza değil hepimize yetecek berekete. Kutsal bir varlık olarak aydınlanma yolumda kendimi açıyorum.

5.. Cümle

Her geçen an para bana artarak geliyor. Bolluk ve bereket içindeyim, yaşamımda bolluk ve bereket içinde, bana gelen parayı severek alıyorum ve o da daha çok geliyor.

4.. Cümle

Çok PARA yı hakediyorum. Çok PARA ya layığım. PARA bana sevgiyle geliyor. Ben parayı sevgiyle alıyorum.
Çok zengin ve bolluk içinde yaşamak benim en doğal hakkım.

3.. Cümle

Para, insanlara duyduğum sevgi ve saygıyla en iyi yaptığımı yaparken yarattığım farkın karşılığıdır.

2.. Cümle

Yaptığım işi, bulunduğum anı ve karşıma çıkan insanı seviyorum. ve bütün bunlara değer veriyorum. Değerli olduklarını bilerek… Ve değer üretiyorum… Ve Para Kazanıyorum Bolca ve Bereketli Paralar… Elimdeki her bir lira on lira gibi değerleniyor… Ve her bin lira on bin gibi.

1.. Cümle

Parayı severim hayatı sevdiğim gibi. O bana hep akar gelir… Bir ırmak gibi… Bolluk ve bereket seli.

Yorumlar:

“Para – Bolluk Bilinci Yaratmak İçin Olumlama Cümleleri” için 0 cevap

  1. arzu diyor ki:

    Harikasınız bütün bu olumlamaları kabul ediyorum ve günlük hayatımda uyguluycam…

  2. sevgi diyor ki:

    Birtanede benim bir olumlamam var.”Tanrı benim ebedi ve her andaki kaynağımdır o fatura(veyaşu masraf) Tanrısal düzene göre ödendi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir